☰ עורך דין שרון טל
  התעשיה 15 רעננה מול קניון רעננה
  09-7742268  054-8083378  צור קשר
  דף הבית  מקרקעין  משפחה  צוואה  עסקים   
 לא תטה משפט, לא תכיר פנים ולא תיקח שוחד, כי השוחד יעוור עיני חכמים, ויסלף דברי צדיקים - דברים טז יט


×

המלצות

שיתוף

צור קשר

דף הבית
 ראשי

עורך דין גירושין|גירושין גישור

גירושין

מתגרשים בכבוד - גירושין בהליך גישור

 

מאת: שרון טל, עורך דין ומגשר

 

נושאי המאמר:
 1. גירושין במלחמה רק מפסידים
 2. הליך הוגן
 3. היתרונות שלי
 4. ארגז כלים למגשרים

 

גירושין במלחמה

גירושין במלחמה הם גירושין ששני הצדדים מפסידים בוודאות

גירושין בדרך כלל יהיו תהליך קשה וכואב - אם בוחרים לעשות זאת בדרך של מלחמה. התהליך כרוך בקשיים לא רק מההיבט המשפטי אלא בעיקר במכלול ההשלכות הנגזרות מהגירושין והחיים אחרי הגירושין כמעט בכל מישורי החיים. ככל שמערכת היחסים הייתה ארוכה יותר - ובפרט שכללה ילדים משותפים, כך גם המורכבות הרגשית צפויה להיות עמוקה יותר. הפניה לעורכי דין שונים, שאינם רואים את האינטרסים המשותפים במערכת היחסים, הנה סממן ראשון לפתיחת חזית מלחמתית. ובמלחמה כמו במלחמה אין מנצחים - כולם מפסידים וכולם נפגעים! יש עורכי דין המגדילים לעשות בהצעת "אסטרטגיות" ונקיטת הליכים, שלא תמיד עולים בקנה אחד עם הכוונות האמיתיות של הצד אותו הם מייצגים.   מכאן שמלחמות בבתי משפט משולות לשפיכת שמן על המדורה וזריית מלח על הפצעים הכי כואבים - כאשר בסוף הצדדים יוצאים מושפלים מרוששים ומרוקנים רגשית. לא פחות חמור מכך, הפגיעה הנפשית בילדים, שמרגישים את האנרגיה השלילית, מרגישים את המלחמה, לעיתים תופסים צד ומתחיל ניכור הורי ובעיות ששנים רבות נדרש כדי להתגבר עליהן אם בכלל.

בגירושין במלחמה, מעבר לכך שהמלחמה רק תחמיר את הכאב והפצעים, כל אחד מכם מאבד שליטה על חייו, על הילדים ועל הרכוש. עורך דין לוחמני שקובע ומנהל אסטרטגיה משפטית פוגענית ו/או "קיצונית" ו/או "לא מאוזנת" ו/או "לא הוגנת" - דבר שיגרור תגובה דומה ע"י העורך דין שמייצג את הצד השני ובכך אתם עלולים מהר מאוד לאבד את השליטה על חייכם, גם אם לא התכוונתם לכך. איבוד השליטה מתבטא בדרך כלל בשלושה מישורים: ניהול חייכם (ע"י עורכי דין לוחמניים), הורותכם (ע"י רשויות הרווחה - עובדים סוציאלים), נכסיכם (ע"י כונסי נכסים). כל צד טוען ומביא את המומחים מטעמו על חשבונכם המשותף - ובסופו של דבר, איש זר (שופט) קובע ומחליט על חייכם במשך שנים ומי שבסופו של דבר ניזוק בפועל זה רק אתם וילדיכם הן בנפש והן ברכוש - לא חבל ?!.

 

גירושין בכבוד - הליך מהיר והוגן - מבטיחים את טובת הילדים

גירושין בכבוד הם גירושין במסלול מהיר ויעיל ללא מלחמה מכוערת ומיותרת

מתגרשים בכבוד הוא מסלול גירושין מהיר ויעיל למתגרשים בהסכמה תוך שיתוף פעולה אך ורק לפי רצונכם. ולא לפי עקרונות חוק גישור חובה (החוק להסדר התדיינות בסכסוכי משפחה) (להלן: 'החוק') אשר נכנס לתוקף ביולי 2016, מהסיבה הפשוטה שגישור במסגרת זאת הוא מתוך כפייה על הצד האחר (לרוב מי שפותח את התיק נעזר בעו"ד) - דבר שלמרבה הצער במקרים רבים לא זוכה לשיתוף פעולה ומסתיים בכישלון. הכישלון נובע גם מהתמשכות ההליך (כחודשיים בין פגישה לפגישה) וההעדר מענה הולם בזמן אמת שגורם להתדרדרות ביחסים ולצד הלא מיוצג לפנות לעו"ד, ומכאן המדרון הוא חלקלק למלחמה ידועה מראש.

גישור בכבוד שאני מציע (הראשון בישראל - עשור שלישי בהצלחה), הוא מהיר יותר, קשוב יותר ומקצועי יותר. אתם יכולים להגיע להסדר הוגן - בדר"כ לא יותר משבוע בין פגישה לפגישה.
במסגרת ההליך תקבלו פסק דין מהיר יחסית, כלים לעתיד - על מנת שניתן יהיה להבטיח את טובת הילדים ורווחה כלכלית אופטימלית לכל אחד מכם, ובהמשך תוכלו להתחיל פרק חדש בחיים ללא אותם הנזקים הכלכליים והנפשיים אשר נגרמים בדרך כלל לבני זוג ולילדים בהליך גירושין מלחמתי (ניכור הורי, אווירת נתק, שריטות נפשיות).

 

היתרונות שלי כמגשר

שירות במקום אחד של עורך דין, מגשר, כלכלן, אקטואר - כל מה שחשוב לאיזון משאבים הוגן

מבטיח לכם שירות סופר מקצועי (עם נסיון רב של כשלושה עשורים), דיסקרטי, מסור והוגן, הכולל את כל העניינים המשפטיים, האקטואריים והמיסויים, לרבות מיסוי מקרקעין. אבצע עבורכם תחשיב אקטוארי לאיזון המשאבים - חלוקת הזכויות הפנסיוניות (קופות גמל, פנסיה, ביטוח מנהלים, קה"ל וכו'), איזון אופציות או מניות חסומות ממקום העבודה, אומדן דמי המזונות לפי הפסיקה בהתאם להכנסותיכם, תכנון להפחתת מיסים, ייצוג במכירת דירת המגורים או העברתה לאחד מכם במסגרת האיזון בפטור ממס (באם הנכם בעלי זכות בדירות נוספות, אסייע לכם להפחית את החבות במס), אסייע לכם להגיע להסדר שהות עם הילדים בהתאם ליכולות שלכם ואלווה אתכם עד לפסק הדין, לפרידה בשלום ולחופש שלכם!
שלושה דברים נוספים שתרוויחו, שאינם פחות חשובים:
1. חיסכון כספי אדיר - מבטיח שיישאר לכם הרבה יותר כסף מהליך גירושין במלחמה (עלות ההליך היא בממוצע כעשרית מעלות ייצוג במלחמה).
2. תחסכו זמן משפטי יקר - במקום לבלות שנים בבתי משפט, בגישור אפשר תוך מספר שבועות לסיים את ההליך.
3. שניכם תצאו מרוצים - בזכות הגישור, תחזרו לחיות טוב יותר מהליך גישורין במלחמה, תמנעו מפגיעה קשה בילדים, החברים שלכם שיראו שאתם לא במלחמה, ירגישו בנוח להישאר בקשר עם שניכם.

תרגישו בנוח להתקשר ישירות אלי 054-8083378 אם אינני זמין, ניתן להשאיר הודעה בטלפון המשרד 09-7742268 או בצרו קשרארגז כלים למגשרים, אקטוארים, עו"ד לענייני משפחה

להלן מגוון כלים משפטיים שפיתחתי עבור מגשרים בענייני משפחה, אקטוארים, רואי חשבון במינוי בית משפט או עבור עורכי דין העוסקים בגירושין:

 1. מחולל דו"ח איזון משאבים אקטוארי בין בני זוג בהליך גירושין - לצורך הליך גישור, בית הדין ו/או לבית משפט - חלוקת כספי פנסיה תקציבית ו/או פנסיה צוברת, ביטוחי מנהלים, קופות גמל
 2. מחשבון גירושין - מזונות ילדים ומדור, הכולל אפשרות לחישוב דמי מזונות לפי הלכות הנהוגות בבית המשפט לענייני משפחה.
 3. מחשבון גירושין משמורת משותפת - מזונות ילדים ומדור למשמורת משותפת בלבד, הלכה מנחה החל מיום 29.3.2015.
 4. מחשבון איזון משאבים אקטוארי בין בני זוג בהליך גירושין - כלי עזר לחישוב האיזון בין בני הזוג.
 5. קביעת יחס העברה של זכויות פנסיוניות וזכויות סוציאליות של בני זוג בהליך גירושין.
 6. סימולטור בדיקת חלופות שונות לחלוקת כספי הפנסיה בין בני הזוג - שלוש חלופות
 7. איזון שווי מניות שהתקבלו ממקום עבודה
 8. איזון שווי אופציות שהתקבלו ממקום עבודה
 9. איזון שווי מניות חסומות שהתקבלו ממקום עבודה
 10. מחשבון איזון אקטוארי זכויות פנסיה תקציבית של עובדים בשרות המדינה

לתיאום פגישה וייצוג משפטי צרו קשר, שרון טל, עורך דין (כלכלן, אקטואר ומגשר בעל נסיון רב)


הבהרה משפטית: האמור במאמר זה הינו למטרת אינפורמציה כללית בלבד ואין לראות בו ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או ייעוץ לכל פעולה על כל משתמע ממנו. כמו כן, אין מאמר זה מתיימר להורות או לייעץ בעניינים הקשורים לגופם של דינים ובכל מקרה של ספק יש להיוועץ בבעל מקצוע מתאים, קרי עורך דין ו/או יועץ מוסמך לגופו של כל עניין ועניין. הניסוח בלשון זכר או נקבה מתייחס לגברים ונשים כאחד ולשון יחיד כלשון רבים ולהפך.

 

אני כאן תמיד בשבילכם, ובאם הנכם מעוניינים לערוך צוואה, ייפוי כוח מתמשך, ירושה, הסכם יחסי ממון, גירושין בגישור, ו/או כל נושא אחר בעניין משפחה - זה הזמן לעשות את הצעד הראשון להתקשר 09-7742268 או ליצור קשר באמצעות האתר.


עורך דין משפחה, צוואה, ייפוי כח מתמשך, גישור☰ Sharon Tal Diogines, Adv
התעשיה 15 רעננה  097742268 0548083378      

  ראשי מקרקעין צוואה משפחה צור קשר

רודף צדקה וחסד ימצא חיים צדקה וכבוד - משלי כא,כא | ארור מכה רעהו בסתר דברים כז, כד